Новини

РАДОФЕСТ та річниця зоопарку – заходи, що підтримала «Галичина»

08.08.2017

Найсмачніший кулінарний фестиваль Галичини «Куховарня RadoFest» пройшов 30 липня у містечку Радехів Львівської області, там, де знаходиться наш завод. Звісно «Галичина» не могла оминути його стороною.

І святкування 35 років зоопарку у місті Рівне 6 серпня  – теж не залишилось поза нашою увагою.

«RadoFest» подарував можливість долучитись до відродження вже забутих автентичних рецептів, навчитись разом із майстрами галицької кухні готувати найсмачніші страви, які багатьом так знайомі з дитинства. І звісно ж, тут можна було дуже смачно поїсти, спробувавши усіляких смаколиків, якими щедро частували майстрині кухарської справи.

Дивувала та пригощала гостей і Молочна компанія «Галичина». Ми разом з пані Стефою з «Клубу Галицької кухні» та відомим ведучим Костянтином Грубичем приготували справжній «Холодник» з нашою продукцією. Для дітей провели майстер-клас із розмальовування дерев’яних ложечок. А гонорові господині, які на святі пригощали своїми стравами, отримали від «Галичини» файні молочні подарунки.

   

6 серпня цікаве свято відбулося у Рівному. Відначали 35 років місцевому зоопарку. Свято відвідало багато сімей з дітьми. Для тих, хто переміг у конкурсі на кращий костюм звіра, ми приготували смачні подарунки.