Новини

Молочна компанія «Галичина» бажає радісних Різдвяних свят 2018

29.12.2017

Він – опікун родини та її добробуту.

Оберіг та захист вашого дому.

У ньому частка Сонця, урожаю та багатства.

Він – був і є традиційним символом Різдвяних свят українців.

Він – це Дідух!

 

Саме з  Дідуха у сиву давнину в Україні розпочиналася містерія Різдва.

Читати далі

У Славському запустили лижний маршрут на гору Ільза

27.12.2017

Перший лижний туристичний шлях на території Карпат відкрили минулими вихідними, 23 грудня, у Славському. Новий маршрут на гору Ільза, також відому як «Відьмина гора», пролягає від смт. Славсько і до села Волосянка.

Читати далі

Новорічні салати БЕЗ майонезу

20.12.2017

Ні, ми не пропонуємо забути про олів’є, шуби на мізерії на новорічному столі. Ми пропонуємо додати до них щось нове та більш корисне.
СМЕТАНКОВІ СОУСИ

Спеціально до свят Галичина розробила 10 варіантів соусів на основі сметани. З маринованим огірком, гірчицею та навіть імбирем! Хочете здивувати своїх гостей? – читайте, зберігайте та пробуйте. Впевнені, що Вам сподобається.

Читати далі

Тренди в їжі від “Галичини”

30.11.2017

Асаї-боул, матча-йогурт, чіа-пудинг – це все про їжу🍮🍶🍧 Тренди навіюють нам страви, про які більшість і не чула🙉 Так як ми стараємось йти в ногу з часом, у листопаді ми розповіли своїм підписникам про ці “модні” рецепти. Приготувати їх можете ще й тепер, посилання на рецепти нижче:

Читати далі

Підтримка ⭐️маленьких зірок моди⭐️

03.11.2017

21 жовтня у Львові пройшов Всеукраїнський конкурс моди і талантів “Маленька Зірка Моди -Україна 2017”. Дітей від 3 до 17 років з усіх куточків України зібрали в одному місці краса, талант та відчуття стилю.

Читати далі

12345...>>