Новини

Молочну продукцію «Галичини» доставлятимуть сучасні вантажівки Scania

04.08.2017

Нещодавно «Галичина» придбала чотири нових тягачі Scania SilverLine, які тепер доставлятимуть продукцію по Україні.

Для успішного підприємства сьогодні важливо не лише виготовити, а й забезпечити належне та ефективне постачання, особливо, коли мова йде про молочку. Тож оновлення нещодавно відбулось й в автопарку «Галичини» – компанія придбала чотири нових тягачі Scania SilverLine, які доставлятимуть продукцію по Україні.

Це дозволить підвищити ефективність транспортної логістики, адже вантажівки цієї марки дуже відомі своєю економністю та надійністю. На разі автопарк «Галичини» нараховує близько 40 одиниць вантажної техніки різноманітних західних виробників.

«Історія нашої співпраці зі Scania тільки розпочинається – цього року ми придбали перші 4 нові тягачі, – коментує Павло Пасічник, директор з транспорту ТОВ «Молочна компанія «Галичина». – Їх техніка відома своїм економним споживанням пального та надійністю. Це дозволить нам підвищити ефективність та рентабельність перевезень, адже майже 30% витрат автопарку складає паливо, ще 10% – ремонт і обслуговування».

Нові автомобілі обладнані автоматичною системою керування передач, що зменшує вплив водія на стиль керування та витрати палива.

Що цікаво, усі водії також пройдуть курс навчання з ефективного та економічного керування цими вантажівками.

«Саме від водія значною мірою залежить, скільки компанія витрачатиме на ремонти техніки, пальне та інші витратні матеріали. Адже у підсумку це все складає понад половину всіх операційних витрат транспорту», – резюмував Павло Пасічник.

Як розповідає директор Львівської філії ТОВ «Сканія Україна» Вадим Варенко, тягачі обладнані системою моніторингу, яка дозволяє стежити в режимі онлайн за основними параметрами техніки та водієм. Для прикладу, це витрати палива, стиль управління, рівень завантаження. Система також надає можливість здійснювати дистанційну діагностику без заїзду на СТО.

«Сьогодні компанії вимагають не просто вантажних автомобілів, а комплексної пропозиції, яка дозволить ефективно експлуатувати та управляти автопарком, – говорить Вадим Варенко. – Ми дуже пишаємося початком співпраці з «Галичиною», яка є одним із лідером своєї галузі. Особливо знаково, що у наших компаній спільні цінності: висока якість продукції, турбота про довкілля та ефективне використання ресурсів».

Придбати нові вантажівки вдалось також завдяки фінансової підтримки компанії «Сканія Кредіт Україна», у межах спеціальної програми «Scania SilverLine».