Новини

Йогуртові новинки «Галичини» – «Смак літа» та вдвічі більший формат злакових йогуртів

07.08.2017

Чорна смородина та м’ята – саме такі компоненти ми обрали для йогурту “смак літа” цього сезону.

Також твої улюблені злакові питні йогурти “Галичина” тепер доступні у новому, вдвічі більшому форматі – 600 грам.

Цього літа ми заміксували новий, літній, освіжаючий та дуже смачний питний йогурт «чорна смородина- м’ята. Приємна кислинка смородини та прохолода м’яти роблять його особливим та беззаперечним фаворитом літнього сезону. Чому чорна смородина? Бо «Галичина» завжди обирає для своїх йогуртів лише те, що вирощено на рідній землі.

Крім того, справа не лише у смаку, а й у користі, яка збережена у пляшечці нового питного йогурту. Чорна смородина наповнює вітамінами групи В та С і є рекордсменом за вмістом останнього. Лиш у 100 грамах цієї ягоди міститься аж 200 мг вітаміну С, який зміцнює наш імунітет. Більш того, м’ята природнім чином охолоджує та заспокоює організм. І, як завжди, у складі йогурту – молоко Галичина та йогуртова закваска Streptococcus thermophiles, Lactobacillus delbrueckii, що разом із фруктами та травами створюють корисний натуральний продукт.

Дізнатися більше

Крім «смаку літа» ми також випустили лінійку злакових питних йогуртів “Галичина” у новому, вдвічі більшому форматі – 600 грам. В лінійці 4 смаки, 2 з яких уже відомі спживачам:

 

  • чорниця-злаки
  • полуниця-злаки

а 2 нові:

  • злаки-льон
  • яблуко-злаки

 

 

 

 

 

 

Тож найсвіжіші українські яблука подарують потужний заряд вітамінів. А насіння льону, як сильний антиоксидант і антитоксин, захистить Ваш організм від впливу різних бактерій та вірусів.

Ще з давніх часів злаки займають основне місце у піраміді здорового харчування. Вони надають нам поживні й енергетичні речовин, а головне – наявність клітковини і харчових волокон допомагає очищати організм від шлаків і токсинів. Поєднання фруктів та злаків дозволяє зберігати почуття ситості тривалий час. А якщо додати до цього користь молока «Галичини» і молочнокислих бактерій, у підсумку отримаємо висновок: питні йогурти на основі злаків дозволяють швидко підзарядитися і отримати значний заряд енергії.

Більше про злакові новинки тут