Новини

Галичина на Lviv Coffee Festival 2017

25.09.2017

Львів важко собі уявити без кави.
У місті панує справжній «кавовий культ», а тому утриматись і не скуштувати львівської кави практично неможливо. Випити філіжанку з чорним терпким напоєм можна чи не на кожному кроці, але особливо він смакує із молоком. Тому сучасні кав’ярні вже давно пропонують не лише банальні «еспрессо» та «американо», а й більш вишукані та складніші у приготуванні кавово-молочні «лате», «мокко», «капучино», «фрапе», «глясе»… усього й не перелічити.

Зрозуміло, чому саме місто Лева є осередком кавових фестивалів. Щороку сюди приїздять тисячі туристів, які прагнуть відчути ту атмосферу, той дух, що панує тільки у Львові. Ось і цей рік не став винятком і чотири дні поспіль, 21-24 вересня, тут проходив масштабний кавовий івент Європи – XI Lviv Coffee Festival. Він дивував гостей найбільшим у країні Кавовим ярмарком, різноманітними змаганнями та чемпіонатами серед барист.

А ще фестиваль для багатьох по-новому «розкрив» смак кави із молоком, молоком «Галичина», яка стала партнером фестивалю та основним спонсором Чемпіонату з Лате-арту. Годі й перелічити, скільки філіжанок ароматного напою було випито, але з усіх 150-ти літрів молока від «Галичини» не залишилось ні краплі. То ж чотирьохденний молочно-кавовий бум гості фестивалю ще довго пам’ятатимуть на смак.