Виробництво

Виробничі потужності «Галичини» знаходяться на Західній Україні: у містечку Радехів Львівської області. Завод  здатен переробляти до 500 тонн молока за добу.

Завод був заснований ще у 1955 році, за часів радянської України. Тоді це було державне підприємство «Радехівський маслозавод». Його спеціалізацією було виробництво масла та згущеного молока. Після розпаду СРСР підприємство, як і багато інших по всій країні, стало занепадати без дотацій та державної підтримки. Але, на щастя, його не спіткала сумна доля інших українських заводів і простоювати він не став. 1998 року його відродила«Галичина».

 

Спочатку завод випускав те ж масло і згущене молоко, далі потрохи модернізовувався, почав випуск сметани та молока. Після 2000-го року запуск кефірів та йогуртів відкрив нову сторінку в історії як компанії, так і заводу: «Галичина» розширювалась, виробництво ставало більш сучасним.

 

Сьогодні завод Молочної компанії «Галичина» – це завод із сучасним європейським обладнанням: Tetra Pak (Швеція), ALFA LAVAL (Швеція), GЕА (Німеччина), Оbrам (Польща), ТEWES-BIS (Польща), ТEWES-KLIMA (Польща).

 

87% сировини – молоко- завод отримує з фермерських господарств, що забезпечує високий вміст білка, якісні показники молока та виготовленої продукції.

 

Якість продукції підтверджено міжнародним сертифікатом відповідності FSSC 22000 – найвищим у сфері харчових продуктів.

 

При цьому традиції Галичанського молочарства залишаються незмінними, адже фахівці виробництва працюють тут роками і для багатьох це вже стало сімейною справою.

Продукція
Кар'єра